Czy opalanie natryskowe ma negatywny wpływ na włosy?

Czasami docierają do nas pytania dotyczące tego, czy zabieg opalania natryskowego wpływa w negatywny sposób na kondycję i kolor włosów. Chcąc zakończyć wszelkie domysły, odpowiadamy NIE.

To normalne, że podczas zabiegu opalania natryskowego pył płynu brązującego osadza się także na włosach, brwiach i rzęsach. Należy jednak jasno zaznaczyć, że nie wpływa to na zmianę kondycji włosa, czyli jego wysuszanie, łamliwość, czy rozdwajanie. Nie niszczy także koloru włosów. Ewentualne zabrudzenia, które mogą powstać podczas opalania bez problemu zmyją się podczas pierwszej kąpieli. Dlaczego więc należy zakładać czepek jednorazowy klientkom? Dlatego, by zabezpieczyć je przed niepotrzebnymi zabrudzeniami i bardzo sporadycznymi sytuacjami, w których płyn brązujący lekko zabrudzi, np. grzywkę. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zachowają się farbowane i mocno rozjaśniane włosy, gdyż wiele zależy od rodzaju użytej farby. Po co więc niepotrzebnie ryzykować?

Stosując jednorazowy czepek dajesz komfort swoim klientkom, które tuż po zabiegu mogą cieszyć się piękną i nienaruszoną fryzurą. Co więcej, w ich oczach pozostajesz profesjonalna od początku do końca.

Copyright © Opalanie natryskowe. 2018.
All rights reserved.